ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  بسیار خب
    پرینت

  15 طرح دیوار زندگی برای یک خانه تازه

  15 طرح دیوار زندگی برای یک خانه تازه

  تصور کنید در وسط یک جنگل انبوه و بارانی فرود آمده اید. وقتی به اطراف نگاه می کنید ، چیزی جز سبزهای پر جنب و جوش و زرد و قرمز شاخ و برگ های اطراف شما نمی بینید. هنگامی که نفس راحتی می کشید ، از زیبایی طبیعی اطراف خود لذت می برید ، چیزی جز آرامش احساس نمی کنید.

  اگر بتوانید آن جنگل بارانی را وارد خانه یا محل کار خود کنید ، چه می کنید؟ با یک دیوار زنده ، هر وقت وارد اتاق می شوید می توانید از تمام مزایای باورنکردنی طبیعت بهره مند شوید!

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد یک دیوار زنده ، بیشتر بخوانید یا مستقیماً به اینفوگرافیک بپردازید تا راهنمایی های ما را در مورد سبک سازی آنها ارائه دهید.

  دیوارهای زندگی: آنها چه هستند؟

  طرح دیوار زندگی

  دیوار زنده یک باغ عمودی است که به یک دیوار داخلی ، خارجی یا مستقل متصل می شود. این باغ های زیبا که به دیوارهای سبز ، دیوارهای گیاهان و دیوارهای باغ نیز معروف هستند ، زیبایی بصری فضای آنها را فراهم می کنند.

  در حالی که برخی از دیوارهای زنده نمایشگرهای بزرگ و پیچیده ای از سرسبزی هستند ، بقیه به سادگی گیاهان گلدانی کوچکی هستند که به صورت باغچه عمودی بر روی دیوار نصب می شوند. دیوارهای زنده از هر شکل و اندازه برای کسانی که مایلند زیبایی ذاتی طبیعت را به خانه یا محل کار خود بیفزایند مناسب است.

  ایجاد یک دیوار زنده

  قبل از ایجاد دیوار زندگی خود ، باید شرایط نگهداری گیاهانی را که انتخاب می کنید و همچنین مکان ایده آل برای دیوار سبز خود و بهترین راه برای ادامه مراقبت از دیوار خود را پس از اتمام دیوار ، در نظر بگیرید. برای نکات ما در مورد نحوه ایجاد و مراقبت از یک دیوار زنده ، به خواندن ادامه دهید.

  دیوارهای زندگی کجا بهتر رشد می کنند؟

  عبارت “مکان ، مکان ، مکان” فقط در مورد ملک اعمال نمی شود. قبل از شروع دیوار سبز خود ، به جایی که می خواهید آن را قرار دهید فکر کنید. گیاهان برای تأمین مواد مغذی به نور خورشید اعتماد می کنند ، بنابراین دیوار زندگی شما باید در معرض نور طبیعی قرار گیرد. البته ، توجه به نیازهای خورشید در هر گیاه خاص بسیار مهم است.

  برای دیوارهای نشیمن در فضای باز ، باید در مورد آب و هوای معمول منطقه خود نیز فکر کنید. دما ، رطوبت و قرار گرفتن در معرض نور همگی در رشد گیاه نقش دارند ، بنابراین حتماً شاخ و برگ مناسب را برای منطقه خود انتخاب کنید. به عنوان مثال ، ساکولنت ها برای مناطق آفتابی مناسب هستند ، در حالی که سرخس ها در سایه به خوبی کار می کنند.

  بهترین گیاهان برای دیوار زنده

   

  بهترین گیاهان دیوار زندگی
  در هنگام انتخاب انواع گیاهان برای دیوار زندگی ، امکانات زیادی وجود دارد. گیاهانی که استفاده می کنید باید نشان دهنده لحن و احساس مکان دیوار باشد. از خزه و شمشاد می توان برای ایجاد شاخه های پر جنب و جوش استفاده کرد ، گیاهان گلدار می توانند انبوهی از رنگ را ایجاد کنند و ساکولنت ها می توانند احساسات ظریف و پیچیده تری را به وجود آورند. همه چیز به محیطی بستگی دارد که می خواهید ایجاد کنید!

  هنگام انتخاب گیاهان برای دیوار سبز خود ، سعی کنید گیاهانی را انتخاب کنید که مورد نیاز آفتاب و آب مشابه باشند. انتخاب گیاهانی با نیازهای مشابه باعث سهولت نگهداری و مراقبت عملی تر می شود.

  ایجاد یک بافت سرسبز با سرخس:

  سرخس استاغورن ( شاخ گوزنی )
  دوشیزه ( موی زهره )
  سرخس شمشیر
  پای خرگوش

  از انگور برای سایه طبیعی استفاده کنید:

  پوتوس
  پیچک انگلیسی
  تاک تسبیح
  رشته مروارید

  رنگ های روشن را با گل ها ترکیب کنید:

  زنبق صلح
  بگونیا
  شمعدانی
  اسطوخودوس

  ساکولنت ها را برای مراقبت های کم نگهداری امتحان کنید:

  سنگ تراش
  مرغ و جوجه
  دودلیا
  گیاه یشم

  دیوارهای زندگی بهترین راه برای ایجاد احساس آرامش طبیعی در خانه یا محل کار شما است. افزودن شاخ و برگ سبز سرسبز به هر فضایی به پاکسازی ذهن و نشاط بخشیدن به حواس کمک می کند.

  هر گیاه متفاوت است ، بنابراین با تحقیق دقیق در مورد گونه هایی که استفاده می کنید ، از نیازهای منحصر به فرد دیوار زندگی خود مراقبت کنید. خواه دیوار زندگی شما کاملاً سبز باشد یا از گل های رنگارنگ برخوردار باشد ، امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند ظاهر تازه و زیبایی را که شایسته آن هستید ، ایجاد کنید.